Recently read (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Types
ug: تىپلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
