Recently Read (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: List
hu: Lista

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Types
hu: Típusok

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: Never
hu: Soha

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Track
hu: Követés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
