Recently Read (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Reset
hr: Poništi

en: Types
hr: Vrste

en: Label
hr: Oznaka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Block
hr: Blok

en: Never
hr: Nikada

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Track
hr: Prati

en: Apply
hr: Primjeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Asc
hr: Uzlazno
