Recently Read (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Content
jv: Konten

en: List
jv: Daftar

en: Reset
jv: Baléknā

en: Types
jv: Tipe

en: Label
jv: Judul

en: Created
jv: Digawé

en: Block
jv: Blok

en: Never
jv: Ora tahu

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
