Recently Read (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Entity type
sr: Тип ентитета
