Recently Read (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: List
sv: Lista

en: Reset
sv: Återställ

en: Types
sv: Typer

en: Label
sv: Etikett

en: Created
sv: Skapad

en: Never
sv: Aldrig

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Track
sv: Spåra

en: Apply
sv: Applicera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundles
sv: Paket

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
