Recently Read (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: List
af: Lys

en: Reset
af: Herstel

en: Types
af: Tipes

en: Created
af: Geskep

en: Block
af: Blok

en: Never
af: Nooit

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
