Recently Read (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
