Recently Read (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: List
ca: Llistat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Types
ca: Tipus

en: Label
ca: Etiqueta

en: Created
ca: Creat

en: Block
ca: Bloc

en: Never
ca: Mai

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Track
ca: Seguiment

en: Apply
ca: Aplica

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Master
ca: Mestre

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
