Recently Read (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Content
da: Indhold

en: List
da: Vis

en: Reset
da: Gendan

en: Types
da: Typer

en: Label
da: Etiket

en: Created
da: Oprettet

en: Block
da: Blok

en: Never
da: Aldrig

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Track
da: Følg

en: Apply
da: Udfør

en: Machine name
da: Internt navn

en: Entity type
da: Entity-type

en: Asc
da: Stigende

en: Entity types
da: Enheds typer
