Recently Read (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: List
it: Elenco

en: Reset
it: Ripristina

en: Types
it: Tipi

en: Label
it: Etichetta

en: Created
it: Creato

en: Block
it: Blocco

en: Never
it: Mai

en: Session ID
it: ID sessione

en: Authored by
it: Creato da

en: Desc
it: Disc

en: Configuration
it: Configurazione

en: Other
it: Altro

en: Sort by
it: Ordina per

en: Track
it: Traccia

en: Apply
it: Applica

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Bundles
it: Bundle

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Master
it: Principale

en: Entity types
it: Tipi di entità
