Recently Read (8.x-1.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Types
os: Типтæ

en: Label
os: Нысан
