Recently Read (8.x-1.4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Types
si: වර්ග

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
