Recently Read (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Types
ta: வகைகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Block
ta: பெட்டி

en: Never
ta: இல்லை

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Track
ta: பின்தொடர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
