Recently Read (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: List
te: జాబితా

en: Types
te: రకాలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: Track
te: గమనించు

en: Apply
te: ఆపాదించు
