Recently Read (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Status
ru: Байдал

en: Content
ru: Утка

en: List
ru: Даңзы

en: Block
ru: Аптара

en: Never
ru: Кажан-даа евес
