Recently Read (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: List
cy: Rhestr

en: Reset
cy: Ailosod

en: Types
cy: Mathau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Block
cy: Bloc

en: Never
cy: Byth

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Other
cy: Arall

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Track
cy: Dilyn

en: Apply
cy: Ceisio
