Recently Read (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Types
eo: Tipoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Block
eo: Bloko

en: Never
eo: Neniam

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Track
eo: Atentadu

en: Apply
eo: Apliku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Asc
eo: kreske
