Recently Read (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Status
es: Estado

en: Content
es: Contenido

en: List
es: Listado

en: Reset
es: Restablecer

en: Types
es: Tipos

en: Label
es: Etiqueta

en: Created
es: Creado

en: Block
es: Bloque

en: Never
es: Nunca

en: Session ID
es: ID de sesión

en: Authored by
es: Escrito por

en: Configuration
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Track
es: Seguimiento

en: Apply
es: Aplicar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundles
es: Paquetes

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Master
es: Máster

en: Entity types
es: Tipos de entidad
