Recently Read (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Content
id: Konten

en: List
id: Daftar

en: Types
id: Jenis

en: Created
id: Dibuat

en: Block
id: Blok

en: Never
id: Tidak pernah

en: Session ID
id: ID Sesi

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Other
id: Lainnya

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Track
id: Telusuri

en: Apply
id: Terapkan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundles
id: Bundel

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Asc
id: Urutan turun

en: Entity types
id: Jenis entitas
