Recently Read (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Types
cs: Typy

en: Label
cs: Popisek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Block
cs: Blok

en: Never
cs: Nikdy

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Track
cs: Sledovat

en: Apply
cs: Použít

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Entity types
cs: Typy entit
