Recipe (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: Inline
bg: В една линия

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Note
bg: Бележка

en: Hidden
bg: Скрит

en: Source
bg: Източник

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Abbreviation
bg: Съкращение

en: Notes:
bg: Забележки:
