Recipe (8.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Abbreviation
km: អក្សរ​សង្ខេប

en: Notes:
km: ចំណាំ ៖
