Recipe (8.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Above
ku: سەرەوە

en: Abbreviation
ku: کورتکراوە

en: Notes:
ku: تێبینییەکان:
