Recipe (8.x-2.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
