Recipe (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (42 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Quantity
ta: அளவு

en: unknown
ta: தெரியாதது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணி
ta[1]: @count மணிக்கூர்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Last update
ta: கடைசி மாற்றம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Source
ta: மூலம்

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Above
ta: மேலே

en: Abbreviation
ta: சொற்சுருக்கம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Notes:
ta: குறிப்புகள்:

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Reference method
ta: குறிப்பு முறை
