Recipe (8.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: Fields
kk: Өрістер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Full name
kk: Толық аты

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Notes:
kk: ескертулер:/ескертпелер:/белгілер:
