Recipe (8.x-2.0-alpha2) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre
