Recipe (8.x-2.0-alpha3) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Quantity
af: Aantal

en: unknown
af: onbekend

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Notes:
af: Notas:

en: Master
af: Meester
