Recipe (8.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Hidden
ast: Anubríu
