Recipe (8.x-2.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Source
mg: Loharano
