Recipe (8.x-2.0-alpha3) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
