Recipe (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (73 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Quantity
et: Kogus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: Inline
et: Samal real

en: Fields
et: Väljad

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Desc
et: Kahanev

en: fields
et: väljad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full name
et: Täisnimi

en: Hidden
et: Peidetud

en: author
et: autor

en: Reference
et: Viide

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Recipe
et: Retsept

en: Preparation time
et: Valmistamise aeg

en: Ingredients
et: Koostisosad

en: Recipes
et: Retseptid

en: Above
et: Üleval

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Offset
et: Nihe

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Node language
et: Postituse keel

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Hide empty fields
et: Peida tühjad väljad

en: Search page
et: Otsingu leht

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: full posts
et: täielikud sissekanded

en: Cooking time
et: Valmistamise aeg

en: Appears in: @bundles.
et: Kasutusel: @bundles.

en: Hide empty
et: Peida tühi

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: @label referenced from @field_name
et: @label, sellele viitab @field_name-st

en: Visually Hidden
et: Visuaalselt peidetud

en: Entity reference selection settings
et: Olemi viitamise sätted

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name
