Recipe (8.x-2.1) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: author
my: စာရေးသူ

en: Above
my: အပေါ်

en: Node language
my: Node ၏ ဘာသာစကား

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: full posts
my: အကြောင်းအရာအပြည့်အစုံ
