Recipe (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Quantity
th: จำนวน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: author
th: ผู้เขียน

en: Unit
th: หน่วย

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Above
th: ด้านบน

en: Abbreviation
th: อักษรย่อ

en: Displays
th: แสดง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Search page
th: หน้าค้นหา

en: full posts
th: โพสต์เต็มรูปแบบ

en: Appears in: @bundles.
th: ปรากฏใน @bundles.
