Recipe (8.x-2.3) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: 1 minute | @count minutes
ne[0]: 1 minute
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
