Recipe (8.x-2.1) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: 1 minute | @count minutes
sr[0]: 1 минут
sr[1]: @count минута

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Unit
sr: Јединица

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања
