Recipe Installer Kit (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Password
et: Parool

en: Email
et: E-kiri

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Finish
et: Valmis
