Recipe Installer Kit (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Password
pl: Hasło

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Skip this step
pl: Pomiń ten krok

en: Choose add-ons
pl: Wybierz dodatki

en: Name your site
pl: Nadaj nazwę swojej stronie

en: My Drupal CMS site
pl: Moja strona Drupal CMS
