Recombee (2.0.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Template
de: Vorlage

en: Page size
de: Seitengröße

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Base URI
de: Basis-URI

en: The base URL is invalid.
de: Die Basis-URL ist ungültig.

en: The number of results to return.
de: Die Anzahl der zurückzugebenden Ergebnisse
