Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Template
ar: القالب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
