Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Template
ca: Plantilla

en: Base URL
ca: URL base

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina
