Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Template
cs: Šablona

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název
