Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Template
fa: قالب

en: Page size
fa: اندازه صفحه

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین
