Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi
