Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Template
hi: फर्मा

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम
