Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Template
hr: Predložak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
