Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Page size
id: Ukuran halaman

en: Base URL
id: URL dasar

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin
