Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Base URL
it: URL base

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno
