Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Site ID
ja: サイトID

en: Template
ja: テンプレート

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称
